İç Dekorasyon Nedir?

İç dekorasyon sanat ve bir iç mekan daha estetik ve işlevsel sakinleri için yararlı yararlı yapma bilimi anlamına gelir. Bir binanın dış bazen de iç dekorasyon dahil edilebilir iken, terim genellikle sadece iç tasarım anlamına gelir.

Şimdiye kadar ev veya ofis dekore etmiş herkes iç tasarım yer almıştır. Birçok ev ve bahçe eğlence televizyon şovları için popüler bir konu. Eğer evinizi dekorasyon gurur almak için bir derece gerekmez, çünkü birçok kişi için popüler bir hobi.

İç Mimarlar Ne Yapar

Bir iç tasarımcı bir alan tasarlamak için kiralanan birisidir. Bu iş sadece boya seçimi ve mobilya yerleştirerek gibi görünse de çok daha fazlası var. İç mimarlar, tasarımlarının kavramsal gelişimi ve yürütülmesinde yer alırlar. Genellikle site ziyaretleri yer almak ve özellikle büyük ticari binalar söz konusu olduğunda inşaat yönetimi ile çalışıyoruz.

Evinizde bir oda yeniden dekore etmek ya da tamamen yeniden yardımcı olmak için bir iç tasarımcı kiralayabilirsiniz. Bir iç tasarımcı işe büyük remodeling işleri söz konusu olduğunda, sahip olduğunuz alan dan kullanım maksimum miktarda almak emin olabilirsiniz yardımcı olacaktır. Ayrıca tasarımın herhangi bir güvenlik tehlikesine yol açmamasını sağlamaya da yardımcı olurlar.

Kompozisyon Sanatı

Bu tasarımcılar şık bir görünüm oluşturmak için birlikte çeşitli parçaları getirmek için gerektirir, çünkü iç tasarım kompozisyon bir sanat olarak görülüyor. Odanın görünüşünün her parçasını zeminin malzemesinden bazı durumlarda kitaplıktaki ıvır zıvırlara kadar ele alabiliyorlar. Bir iç mimarın işini tamamlaması genellikle aylar sürebilir çünkü çok fazla şey içine girer.

Bir İç Mimar Olmak

Eğer iç tasarım sevdiğiniz bir şeyse, onu bir kariyere dönüştürmek tam aradığınız şey olabilir. Bazı yerlerde iç mimarlar lisansları için bu yasalar konuma göre değişir gerektirir iken. Eğer daha fazla öğrenci kredi borcu almadan kariyer değiştirmek için arıyorsanız, iç tasarım kötü bir seçim değildir.

İç mimarların çoğunluğu mevcut bir firma veya tasarımcı asistanı olarak iş onların başlangıç olsun. Çoğu iş olduğu gibi, daha fazla insanlar için iç tasarım üniversite derece almak için yaygın hale gelmektedir.

Birçok Çin üniversitesinde popüler bir büyük. Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’deki okullar da İç Mimarlık gibi kurslar sunmaktadır. Tüm iç mimarların neredeyse dörtte biri kendi firmalarına aittir, bu yüzden eğer bir iş yürütmek her zaman yalnız olmadığınızı hayal ettiğiniz bir şeydir. Profesyonel iç mimarların diğer yüzde 75’i her büyüklükteki firmada istihdam edilmektedir.

Önerilenler