اهميت عجیب مهاجرت به پرتغال

بدین منظور شما باید اوضاع مالی خوبی داشته باشید و از عهده مخارج زندگی در کشور مقصد برآیید. همسر و فرزندان متقاضی هم میتوانند با استفاده از این روش اقامت پرتغال را به دست آورند و فرزندان از حق تحصیل رایگان هم بهرهمند خواهند شد. خرید ملک در پرتغال برای اشخاص خارجی ممانعتی به همراه ندارد ، به همین صورت شخص احتیاج به مدرک زبان و شرایط تحصیلی خاصی ندارد و قادر به گرفتن اقامت برای خود و اعضای خانواده اش خواهد بود. ۳. درآمد متناسب برای کسب ویزای D7 پرتغال چقدر است؟ این توافق نامه بین شامل کشورهای ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزیلند (افتا) است که به اتباع این کشورها اجازه میدهد ظرف مدت شش ماه (180 روز) به مدت نود روز وارد کشور پرتغال شوند و در آنجا اقامت داشته باشند. پرتغال کشوری با آب و هوای معتدل مدیترانهای است و به سرعت در مسیر پیشرفت جلو میرود. لیسبون به عنوان پایتخت کشور پرتغال در رتبهبندی بهترین شهر برای مهاجرت در سال ۲۰۲۱، جایگاه ۱۸ ام را از بین ۵۷ شهر به خود اختصاص داده است. به همین شکل اخذ اقامت پرتغال مساوی با مجوز سفر به کلیه نقاط اتحادیه ی اروپا و کشورهای حوزه شنگن بدون هیچگونه محدودیت است.

مهاجرت به پرتغال

این هم یکی دیگر از یک تیر و دو نشان های IIL است که به متقاضیان کمک می کند علاوه بر اینکه کسب و کار مورد علاقه خود را در پرتغال به سر انجام برسانند و همزمان بتوانند در این کشور اقامت کنند. و بعلاوه برای آشنایی بیشتر با موسسه و پرونده های موفق ما می توانید از پیج اینستاگرام آتیه آفرینان دیدن کنید. در این مطلب پاسخ کلیه سوالات برای شما ارائه شده است. در این روش هیچ محدودیتی برای قدمت ملک یا موقعیت مکانی آن وجود ندارد. اگر در این مرحله متقاضی واجد شرایط پیدا شد؛ کارفرما ملزم به استخدام وی است؛ در غیر این صورت باید آگهی را در کل منطقه عضو اتحادیه اروپا و این بار هم به مدت سه ماه نشر دهد؛ در صورتیکه در این مرحله هم فرد واجد شرایط را یافت که کار تمام است اما چنانچه هیچ فردی پیدا نشد کارفرما با کسب اجازه از مراجع ذیصلاح میتواند شما را استخدام کند.

دعوتنامه از سمت کارفرما و شرکتی معتبر؛ فرم اطلاعاتی و هویتی کامل که فرد متقاضی باید به سفارت ارائه دهد؛ در دعوتنامه اطلاعات شخصی فرد کاملا ذکر شود؛ اطلاعات مرتبط با زمان اقامت کاری و یا سفری دوباره باید مشخص شود و دعوتنامه باید از سمت کارفرما با ذکر تاریخ امضا شود. از آن جمله میتوان به تحصیل فرزندان، برخورداری از بیمه، برخورداری از حقوق کامل شهروندی، مدت زمان کوتاه صدور ویزا، سفر بدون نیاز به ویزا به تمامی کشورهای عضو شینگن، اخذ اقامت دائم بعد از ۵ سال و اخذ پاسپورت بعد از ۶ یا ۷ سال اشاره کرد. از مادر یا پدر پرتغالی که در خارج از کشور متولد شده اند. کودکی که از پدر یا مادر پرتغالی متولد شده باشد، می تواند با اثبات این موضوع تابعیت کشور پرتغال را به دست آورد. در صورت ازدواج با فردی که تبعه کشور پرتغال باشد، شخص متقاضی نیز می تواند پاسپورت این کشور را اخذ کند. بیش از نه دهم جمعیت این کشور از نژاد پرتغالی است.

وکیل مهاجرت به پرتغال

تنها ۷ روز برای حفظ اقامت مورد نیاز است؛ فرزندان وابسته بدون توجه به سن، تا زمانی که مشغول به تحصیل هستند، می توانند شامل این برنامه شوند بعد از گرفتن اقامت آنها، می توانید به امکانات آموزشی عالی و خدمات بهداشتی درمانی باکیفیت دسترسی کامل داشته باشید این برنامه ابزار سریعی برای سرمایه گذاران است تا بتوانند اقامت کاملاً دارای اعتبار در پرتغال را دریافت کنند. با اخذ تابعیت پرتغال می شود از مزایای بیشتری نسبت به اقامت دائم برخوردار شد. شما باید به مدت چهار ماه در این کشور کار کنید تا صلاحیت شما تایید شود و سپس میتوانید درخواست اقامت بلند مدت بدهید. کلیه افرادی که از روشهای مختلف قانونی به کشور پرتغال مهاجرت کرده و در این کشور اقامت دارند، می توانند در صورت واجد شرایط بودن، پس از 5 سال درخواست اقامت دائم دهند. دولت پرتغال در این قانون تضمین نموده است خریداران املاک بعد از 5 سال می توانند به همان ارزش خریداری شده ملک خود را به دولت بفروشند و در نتیجه خریدار هیچ گونه ریسکی از بابت افت قیمتها نخواهد پذیرفت. به علاوه هزینه های مربوط به اقامت در هتل و موارد دیگری از این دست نیز باید برآورد شوند. بعد از سال پنجم، اقامت دائم خبر رسمی در sadegham.Wordpress.comیافت میکنید و در سال ششم میتوانید با گذراندن دوره زبان پرتغالی سطح B نسبت به اخذ شهروندی پرتغالی اقدام کنید . اجاره آپارتمان های بدون مبلمان مقرون به صرفه تر نیز است.

Önerilenler